KONTAKT: 730 702 897

Magdalena Wawrzykiewicz-Nowak | psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz dyplomowanym ekonomistą. Ukończyłam studia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna. Szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne na czteroletnim kursie psychoterapii przygotowującym do certyfikatu psychoterapeuty. Szkolenie w zakresie systemowego podejścia pozwala na całościowe diagnozowanie problemu osoby, pary oraz rodziny. Zdobytą wiedzę początkowo praktykowałam pracując z dziećmi i ich rodzinami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Szkole Podstawowej. Doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami zdobyłam  na Oddziale Psychiatrycznym Brzeskiego Centrum Medycznego, w Przychodni Specjalistycznej Polskiego Holdingu Medycznego we Wrocławiu, Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej we Wrocławiu oraz Ośrodku Psychoedukacji i Terapii w Oleśnicy. Obecnie pracuję w Gabinecie Psychologiczno-Terapeutycznym SEMPER we Wrocławiu oraz w Gabinecie w Oleśnicy jako psycholog i psychoterapeuta osób dorosłych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.  W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, współpracuję z innymi psychologami i terapeutami. Staram się dopasować strategię terapeutyczną do konkretnego pacjenta.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Po moich pierwszych studiach magisterskich (Politechnika Wrocławska) oraz Dwuletnim Podyplomowym Studium Dziennikarstwa i Zarządzania Informacją PR na Uniwersytecie Wrocławskim przez 10 lat pełniłam funkcje menadżerskie średniego i wyższego szczebla związane z zatrudnianiem, motywowaniem i szkoleniem pracowników. Ponadto prowadziłam szkolenia dla biznesu z zakresu rozwoju osobistego, wsparcia, asertywności, komunikacji niewerbalnej, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów oraz inteligencji emocjonalnej. 

Stale doskonale własne kompetencje poszerzając i aktualizując posiadaną wiedzę i umiejętności, m. in. uczestnicząc w seminariach superwizyjnych, dodatkowych szkoleniach zawodowych (m.in. Akademia Liderów – Cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej, IDES – Budowanie pewności siebie jako metoda osiągania sukcesu), treningach rozwoju osobistego (m.in. Certyfikowane szkolenie „Działaj po mistrzowsku w swoim życiu”, „ Pozytywny rozwój w sporcie i poprzez sport”) oraz studiując literaturę fachową.

Kontakt telefoniczny: 730 702 897

Magdalena Wawrzykiewicz-Nowak – ZnanyLekarz.pl


Kontakt do nas