KONTAKT: 730 702 897

Anna Ziółkowska | psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji.

Umiejętności psychoterapeutyczne kształciłam w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

W 2011 roku uzyskałam z wyróżnieniem dyplom z psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, realizowałam specjalizacje kliniczną oraz społeczną. Specjalizuję się w terapii rodzin i par, psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Od kilku lat jestem związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego NFZ w Polskim Centrum Zdrowia, gdzie pracuję, jako psycholog i psychoterapeuta osób dorosłych.

W Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej PCZ prowadzę także konsultacje psychologiczne, treningi relaksacyjne i psychoedukację.

Posiadam duże doświadczenie w indywidualnej i grupowej pracy z dziećmi, nabyte w roli psychologa w szkołach podstawowych.

Metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta, korzystając przy tym z nurtów systemowego, psychodynamicznego i poznawczo-behawioralnego.

Kontakt telefoniczny: 666 230 150

Anna Ziółkowska – ZnanyLekarz.pl


Kontakt do nas