KONTAKT: 730 702 897

Agata Podhajska | Specjalista psychodietetyki, psychoterapeuta systemowy

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia oraz specjalistą psychodietetyki. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna oraz studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacji na 4 letnim szkoleniu podyplomowym w zakresie terapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Stale aktualizuję posiadaną wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Odbyłam staż w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.

Jestem członkiem Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz certyfikowanym konsultantem MBTI (Myers-Briggs Type Indicator). Posiadam również kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie na managerskich stanowiskach wyższego szczebla. Pracuję w nurcie systemowym, podejście to pozwala na całościowe diagnozowanie i wsparcie osób indywidualnych, par oraz rodzin.

Pracuję głównie z osobami w kryzysie, depresji oraz mającymi trudności w kontroli zachowań żywieniowych. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz współpracuję z innymi specjalistami. Prywatnie cenię udział w długodystansowych biegach ulicznych oraz dalekie podróże na własną rękę.

Agata Podhajska – ZnanyLekarz.pl